Risnes IL

TRIMKARUSELLEN

TRIMKARUSELLEN

RESULTAT ETTER 2. RUNDE AV TRIMKARUSELLEN

Onsdag 11. mars 2020

Kort løype (ca. 2,0 km) – 1.-4. klasse

Håvard Halland

11.38

Jan Harry Myklebust

12.26

Marcus Molland Ynnesdal

14.02

Emil André Haveland Molland

15.03

Olve Oppedal

16.07

Ole Martin Haveland Molland

16.08

Otilie E. Riisnes

16.11

Nora Kristine Reknes Larsen

16.31

Maja Kowalska

16.37

Oskar Andreas Haveland Molland

16.54

Vera Birkeland

17.11

Ella Ynnesdal Hansen

18.12

Isabell Krokås Birkeland

18.19

Emil August Reknes Larsen

19.13

Leah Halland

19.35

Laura Kvingedal

19.53

Thea Birkeland Soma

23.17

Lang løype (ca 3,2 km) – frå 5. klasse og oppover

Olai Haveland Molland

18.34

Iver Reknes Molland

19.28

Arve Oppedal

19.54

Anders Soma

21.04

Line Krokås Birkeland

25.19

Sebastian Sylta Birkeland

28.17

Henrik Hindenes

28.17


Deltakarar på turløypa

Aasen, Siv Annie
Andersen, Leif Henning Larsen
Birkeland, Marita Sylta
Birkeland, Simon Sylta
Børnes, Martine Aasen
Dåa, Katrine
Gaustad, Vilmøy A.
Halland, Hanne Sofie Ynnesdal
Halland, Mie
Halland, Roger
Haveland, Anne Hilde
Haveland, Merete
Haveland, Solveig
Kowalska, Luna
Kowalski, Jakob
Kowalski, Tomasz
Kvamsdal, Adele Ostra
Kvamsdal, Elina Ostra
Kvingedal, Kenneth
Matre, Melina
Matre, Tiril
Matre, Torleif
Molland, Jon Helge Haveland
Molland, Leah
Molland, Linus
Molland, Marita
Molland, Oda Helene Haveland
Molland, Olvar Haveland
Myklebust, Jon Olav R.
Nilsen, Wibeke
Oppedal, Hege
Ostra, Tene
Rambjørg, Anne-Beate
Reknes, Laila Ljøen
Reknes, Sigrid Olava
Ynnesdal, Annbjørg
Ynnesdal, Ingve
Ynnesdal, Isac Molland

Løypevaktar

Harry Daae
Guro Reknes Molland
Bjørn Nordvang
Anne Merethe Reknes
Kolbjørn Reknes
Rita K. Reknes
Arne Andreas Riisnes
Marit Helene Riisnes


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

RESULTAT ETTER 1. RUNDE AV TRIMKARUSELLEN

Onsdag 12. februar 2020

Kort løype (ca. 2,0 km) – 1.-4. klasse

Håvard Halland

11.32

Jan Harry Myklebust

11.51

Olve Oppedal

14.16

Otilie E. Riisnes

14.19

Marcus Molland Ynnesdal

15.19

Emil André Haveland Molland

16.14

Leah Halland

16.31

Nora Kristine Reknes Larsen

17.22

Maja Kowalska

17.53

Marlene Haveland Molland

19.45

Emil August Reknes Larsen

19.59

Ella Ynnesdal Hansen

21.55

Melina Matre

22.18

Lang løype (ca 3,2 km) – frå 5. klasse og oppover

Olai Haveland Molland

18.39

Kaspar Andreas Reknes Larsen

19.29

Arve Oppedal

19.47

Iver Reknes Molland

20.07

Henrik Hindenes

20.12

Guro Reknes Molland

26.26

Natalie Myklebust

26.26

Emil Haukeland

27.45


Deltakarar på turløypa

Birkeland, Lars Helge Nesbø
Birkeland, Line Krokås
Borge, Bertin Rye
Borge, Villum Rye
Børnes, Linnea Aasen
Børnes, Martine Aasen
Eikemo, Ronja
Eikemo, Torstein
Eikemo, Ulrik
Eriksrud, Marte Hagen
Fredriksen, Anne Marit
Fredriksen, Victoria
Gaustad, Vilmøy A.
Gjøsæter, Anita Nesbø
Haveland, Anne Hilde
Haveland, Solveig
Kowalska, Luna
Kowalski, Jakob
Kowalski, Tomasz
Kvamsdal, Adele Ostra
Kvamsdal, Elina Ostra
Larsen, Odd-Gunnar
Matre, Torleif
Midtbø, Marta
Molland, Jon Helge Haveland
Molland, Leah
Molland, Linus
Molland, Marita
Molland, Sygni
Myklebust, Jon Olav R.
Nesbø, Klara
Nesbø, Linn
Oppedal, Hege
Ostra, Tene
Rambjørg, Anne-Beate
Rambjørg, Gina
Reknes, Laila Ljøen
Reknes, Rita K.
Reknes, Sigrid Olava
Riisnes, Ask Eriksrud
Sylta, Trine
Våge, Ingelin Rye
Ynnesdal, Annbjørg
Ynnesdal, Isac Molland

Løypevaktar

Harry Daae
Bjørn Nordvang
Anne Merethe Reknes
Kolbjørn Reknes
Arne Andreas Riisnes
Marit Helene Riisnes

RISNES IDRETTSLAG
5986 HOSTELAND

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift